محصولات › لیوان کاغذی › لیوان دمنوش‌دار 

لیوان دمنوش گل محمدی 

قیمت قبلی: ۵٬۰۰۰ ریال
قیمت: ۲٬۵۰۰ ریال
لیوان‌های گل محمدی دار ملیوان از باکیفیت ترین و مرغوب ترین نوع گیاه گل محمدی تهیه شده و در ته لیوان جایگذاری گردیده است.

چرا لیوان‌های دمنوش دار (گل محمدی) ملیوان؟
گل محمدی گونه خاصی از گل سرخ بوده و گیاهی درختچه‌ای است. گل محمدی در ایران معمولاً در مناطق مرتفع و خشک کشت می‌گردد و استان‌های اصفهان (کاشان)، کرمان، کرمانشاه، فارس و آذربایجان شرقی از تولیدکنندگان اصلی گل محمدی در کشور می‌باشند. برای دردهای معده، روده، گوش درد، دندان درد و ترمیم زخم تجویز می‌شود. عصاره گلبرگ آن برای زخم های دهان، سردرد، گلودرد و به عنوان تب‌بر و همچنین در رفع بی‌خوابی و درمان استفراغ استفاده می‌گردید. افشره گل‌محمدی عمدتاً به عنوان نشاط آور، ضد افسردگی، ضد فشارهای عصبی و ضدتنیدگی (استرس) مصرف می‌گردد.

حاضر شدن دمنوش گل محمدی ملیوان در ظرف تنها چند ثانیه
دمنوش گل محمدی ملیوان با طعمی بی‌نظیر
کاملا بصرفه و اقتصادی
قابل استفاده جهت مصارف خانگی، تفریحی، سازمانی، تبلیغاتی، سیاحتی و زیارتی
عدم نیاز به شستشوی ظروف
صرفه جویی در مصرف آب
سبک و کم حجم 
حمل آسان
موثرترین و ارزانترین هدیه‌ی تبلیغاتی

این شرکت توانایی دارد تا طرح دلخواهتان برای انواع مراسم‌ها و یا لوگوی شما را در جهت انجام امور تبلیغاتی بر روی این لیوان‌ها چاپ و تولید نماید.
گیاه گل محمدی از مرغوب ترین نوع آن در سطح کشور انتخاب شده است. داخل لیوان‌های کاغذی دمنوش دار ملیوان به مقدار یک تا یک و نیم گرم از این گیاه ریخته شده و بر روی آنهافیلتری از نوع  لفاف تی بگ که ازجنس ابریشم می‌باشد پوشانده شده است و با حرارت دوخته می‌شود و سپس در بسته بندی‌های ویژه‌ی ملیوان قرار گرفته که باعث حفظ کیفیت محصول از قبیل عطر و بو و همچنین طعم و خواص آن می‌گردد.
طرز استفاده از این نوع لیوان بسیار ساده می‌باشد، کافی است یک سوم از حجم لیوان چایدار را از آب جوش پر کرده و به مدت ده ثانیه به حالت دورانی تکان داده و سپس بقیه آب را اضافه کنید. چای آماده‌ی نوشیدن است. نوش جان!

مشخصات فنی:
جنس: کاغذ گلاسه کره‌ای پلی اتیلن دار
سایز: ۲۲۰ سی‌سی (۹ اونس)
تنوع طرح: بیش از ۱۰۰ طرح انحصاری و ترکیب رنگ استثنایی
ضخامت کاغذ: ۲۳۸ و ۲۱۸ گرمی
گرید کاغذ: گرید A (مناسب نوشیدنی‌های سرد و گرم)
مرکب: صد در صد پایه گیاهی (فود گرید) 
فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
لطفاً عبارت نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد نمایید.