طراحی را جدی بگیرید

DDBG_12769_6684376A.jpg اگر قصد دارید برای رویداد خاصی از مشتریانتان پذیرایی کرده و از ظروف یکبار مصرف کاغذی استفاده کنید ، طرح روی این ظروف میتواند نقش مهمی در ماندگاری نام تجاری شما در ذهن مشتریان داشته باشند . در واقع تبلیغات روی ظروف کاغذی بخصوص لیوان های کاغذی از ساده ترین و تاثیرگذار ترین نوع تبلیغات است اما خب چیزی که این تبلیغات را در ذهن مشتری شما ماندگار می کند ، طرحی است که انتخاب می کنبد .
چند ایده که می توانید برای طراحی روی لیوان یا ظروف کاغذی دیگر استفاده کنید :
 
داستان گویی : می توانید بطور خیلی خلاصه و کلیدی داستان کسب و کارتان را با جملات کوتاه یا شعار های تجاری تان برای مشتری شرح دهید .
 
کد QR  : امروزه بیشتر مخاطبان ما از گوشی های هوشمند استفاده میکنند و دسترسی به سایت یا صفحات اجتماعی دیگری که حاوی اطلاعات تجارت شماست می تواند برای آنها جذاب باشد . کدهای QR برای کار روی سطوح صاف طراحی شده اند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که کد را کم حجم کنید و اطلاعاتی را که کمترین مقدار کد را شامل می شوند وارد کنید .
 
عبارت جادویی : به شما پیشنهاد می کنیم از خلاقیت تان بهره بگیرید و یک جمله ی تاثیر گذار ، جذاب و تقریبا مبهم برای روی لیوان یا ظروف دیگر کاغذی خود انتخاب کنید ؛ از این جهت می گوییم جمله نیمه مبهم باشد چون موجب می شود مخاطب بخواهد به نحوی بیشتر از تجارت شما بداند و جذب می شود که به وب سایت یا دیگر صفحات اجتماعی شما سر بزند و همین یعنی آغاز فروش برای شما !
 
پس چگونه می توانید طرح مورد نظرخود را انتخاب کنید ؟ اولا شما باید بدانید که هدف شما از این نوع تبلیغات چه چیزی است. آیا به رسمیت شناختن نام تجاری شما کمکتان می کند؟ پس سعی کنید داستان پشت نام تجاری خود را در روی لیوان تان طراحی کنید . آیا افزایش ترافیک در وب سایتتان مد نظر شماست ؟ بهتر است از کد QR کمک بگیرید و جمله ی جادویی را نیز ضمیمه کنید . هدف شما از تبلیغات هر چیزی که باشد ، تیم طراحی ملیوان شما را راهنمایی می کند و ما تضمین می کنیم که بهترین طراحی را به شما ارایه می دهیم .
 
ملیوان تولید کننده ی ظروف کاغذی یکبار مصرف ( لیوان های کاغذی یکبار مصرف ، کاسه های کاغذی یکبار مصرف ، بشقاب ها و پیش دستی های کاغذی یکبار مصرف ، دستمال کاغذی و ساک دستی های تبلیغاتی و ... ) جهت طراحی و چاپ و تولید تمامی ظروف کاغذی سفارشی در خدمت شماست .