محبوب ترین نوشیدنی دنیا

mb.i_love_coffee_red_love_heart.coaster.jpg گیاه قهوه برای اولین بار در قرن 11th در اتیوپی کشف شد، زمانی که مردم شروع کردند به دم کردن برگ قهوه برای مصارف دارویی . بعد از آن استفاده از گیاه قهوه به صورت برگ یا دانه ی گیاه در دنیا به سرعت زیاد شد . محبوبیت قهوه چنین است که آن را تبدیل به دومین کالای معامله شده در زمین، در کنار نفت کرده است . در اینجا چهار دلیل وجود دارد که چرا قهوه تبدیل به محبوب ترین نوشیدنی جهان شده است:

1. قهوه شما را بیدار می کند
 قهوه فعالیت مغزی را تحریک می کند، به همین دلیل باعث می شود که شما بیدار تر از حد طبیعی باشید.
 هنگامی که کافئین وارد بدن می شود ، با گیرنده های آدنوزین در مغز تعامل می کند ، آدنوزین همان قسمتی از بدن است که شما را به سمت خواب سوق می دهد. سپس کافئین به عنوان آدنوزین توسط مغز اشتباه گرفته می شود و شما احساس بیداری و سرحالی می کنید . 

2. قهوه شما را گرم نگه می دارد.
 هنگامی که درجه حرارت بدن شما پایین می آید ، یک فنجان قهوه ی داغ  قطعا به گرم شدن شما کمک می کند . هنگامی که کافئین به بدن وارد می شود، جریان خون را تحریک می کند و احساس گرم شدن را افزایش می دهد.

3. قهوه تمرکز شما را بهبود می بخشد.
 مطالعات نشان داده اند که کافئین هنگامی که در مقادیر متوسط ​​مصرف می شود ، تمرکز را به صورت انتخابی و پایدار را افزایش می دهد . این نوشیدنی به شما امکان می دهد تمرکز و توجه خود را برای مدت زمان طولانی افزایش دهید.

4. قهوه باعث خوشحالی شما می شود.
 با توجه به مطالعات متعدد ، مصرف قهوه خطر ابتلا به افسردگی را کاهش می دهد .  این به این دلیل است که آنتی اکسیدان درون این نوشیدنی کمک می کنند تا شما احساس خوبی در مورد خودتان داشته باشید .

چرا از قهوه برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده می کنید ؟
شما می توانید از محبوبیت  قهوه برای تبلیغ کسب و کارتان استفاده کنید . می توانید  لوگو ، نام و یا شعار تبلیغتتی تجاری خود را بر روی لیوان های  قهوه takeaway چاپ کنید و با این کار نام تجاری تان را در دست مشتری و بازار هدف قرار دهید .

ملیوان ، تولیدکننده ی انواع ظروف یکبار مصرف کاغذی ، لیوان های یکبار مصرف کاغذی 70 سی سی ، لیوان های یکبارمصرف 110 و 120 سی سی ، لیوان های یکبارمصرف 180 سی سی ، لیوان های یکبارمصرف 220 سی سی و 360 سی سی و... بشقاب ها و پیش دستی های یکبارمصرف کاغذی در دو شکل دایره و مربع ، کاسه های یکبارمصرف کاغذی در 9 سایز مختلف ، درپوش های کاغذی و ... این افتخار را دارد تا به شما یرای تبلیغ تجارتتان کمک کند . طراحی ، چاپ و تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی با لوگوی اختصاصی خود را به تیم تبلیغات و تولید ما بسپارید .