دستگاه تولید لیوان کاغذی (هیتر و اولتراسونیک)

papercub1.jpg

بدنه ی لیوان های کاغذی عموما با یکی از دو دستگاه هیتر یا اولتراسونیک دوخته می شوند . تیم تحقیقات ملیوان توضیح مختصری درباره ی هرکدام از این دستگاه ها برای شما آماده کرده که به شرح زیر است:

دستگاه هیتر : این دستگاه به وسیله ی قطعه ای به نام ماندرل ، دو قسمت کاغذ که قرار است به هم دوخته شوند را گرم می کند و دوخت بدنه ی لیوان توسط المنتی که دمای بسیار بالایی دارد انجام می شود . دستگاه هیتری توانایی دوخت لیوان هایی که هر دو طرف کاغذشان پوشش پلی اتیلن دارد را ندارند به همین دلیل گزینه ی مناسبی برای تولید لیوان های کاغذی نیستند .

دستگاه اولتراسونیک : این دستگاه هم مانند دستگاه هیتر ، دوخت صفحه ها از جنس های مختلف را انجام می دهد با این تفاوت که دوخت در این دستگاه با امواج صوتی (فراصوت) صورت می گیرد . کاغذهای مورد استفاده برای لیوان هایی که با دستگاه اولتراسونیک تولید می شوند ، کاغذ های استروک دابل (دورو پلی اتیلن PE) هستند که از کیفیت و دوام بالایی برخوردارند . 
شرکت ملیوان با 7 سال سابقه ی تولید انواع ظروف یکبار مصرف کاغذی ، لیوان های یکبار مصرف کاغذی 70 سی سی ، لیوان های یکبارمصرف 110 و 120 سی سی ، لیوان های یکبارمصرف 180 سی سی ، لیوان های یکبارمصرف 220 سی سی و 360 سی سی و... بشقاب ها و پیش دستی های یکبارمصرف کاغذی در دو شکل دایره و مربع ، کاسه های یکبارمصرف کاغذی در 9 سایز مختلف ، درپوش های کاغذی و ... با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های اولتراسونیک موجود در بازار روز دنیا ، بهترین کیفیت و بیشترین دوام ظروف یکبارمصرف کاغذی را به شما مشتریان گرامی هدیه می دهد .