تخفیف ویژه فست فودها به مناسبت روز فست فود

photo_2017-11-15_10-16-34.jpg
 ٢٠٪‏  تخفیف ویژه ی سفارشات فست فود
ملیوان ، تولید کننده ی ظروف یکبار مصرف کاغذی به مناسبت این روز ، ٢٠٪‏ تخفیف برای سفارشات فست فود ها و رستوران ها از تاریخ 24 آبان لغایت 4 آذر در نظر گرفته است .


١٦ نوامبر میلادی مصادف با ٢٥ آبان شمسی روز جهانی فست فود (غذای فوری) نامگذاری شده .
فست فود سبک غذای محبوب عموم مردم دنیا است که در سال ١٩٥٠ میلادی در آمریکا وارد وعده های غذایی مردم شد و به سرعت جای بسیاری از غذاهای سنتی را گرفت .
هم از نظر طعم و هم مدت زمان آماده شدن ، مطبوع اکثریت مردم بود و هست .
اولین بار در سال ١٩٥١ فرهنگ لغت Merriam Webster ترکیب Fast Food را به رسمیت شناخت و از آن زمان نام رستوران هایی که غذای فوری تحویل میدادند که عموماً شامل :
همبرگرها و ساندویچ های دیگر، ماهی، مرغ سرخ شده، قطعات مرغ، تاکو، پیتزا، هات داگ، سیب زمینی سرخ کرده، حلقه پیاز، بیسکویت های صبحانه، قهوه و بستنی و ... بودند ، از نام فست فود استفاده کردند .
کارشناس آماری ملیوان ، تولید کننده ی ظروف یکبار مصرف کاغذی (لیوان های یکبار مصرف کاغذی ، بشقاب های یکبار مصرف کاغذی ، ظروف بسته بندی و بیرون بر یکبار مصرف کاغذی و ... در سایز های مختلف ) می گویدکه فست فود ها عموماً غذای بیرون بر خود را در ظروف یکبار مصرف کاغذی سرو می کنند که، هم آسیبی برای محیط زیست نداشته باشد و هم از نیروی انسانی مربوط به نظافت ظروف غیر یکبار مصرف کاهش یابد .
لیوان های یکبار مصرف کاغذی  ٢٢٠ سی سی و ٣٦٠ سی سی ملیوان مناسب برای استفاده جهت نوشیدنی رستوران ها و هم چنین لیوان های سایز کوچک (تستر یا شات) جهت سرو سس استفاده می شود .
شرکت ملیوان ، تولید کننده ی انواع ظروف یکبار مصرف کاغذی از جمله ظروف بسته بندی و سرو فست فود که افتخار همکاری با فست فود محبوب "عطاویچ" را نیز داشته است ، آماده ی همکاری با فست فود ها و کافی شاپ ها با هر تنوع و طرحی هست و این روز لذیذ را به تمامی دوست داران فست فود تبریک می گوید .