مزایای استفاده از لیوان های یکبار مصرف کاغذی

220cc.jpg لیوان های یکبار مصرف کاغذی از کاغذ های مخصوصی ساخته می شوند که مانع از نفوذ رطوبت به آنها شود ، این کاغذ ها عموماً قابل بازیافت هستند و از محبوبیت خاصی در سراسر جهان برخوردارند . 
امروزه لیوان کاغذی در بسیاری از مکان ها از جمله بیمارستان ها ، مراکز تجاری ، مدارس ، دفاتر ، جشنواره ها و ... مورد استفاده قرار می گیرند . 
لیوان های های یکبار مصرف کاغذی در مقایسه با لیوان های یکبار مصرف پلاستیکی برتری هایی دارند که به شرح زیر است : 

١- سازگار با محیط زیست : 
با توجه به شرایط نامناسب کره ی زمین از جهت گرم شدن و گازهای گلخانه ای ، امروزه یکی از مهم ترین عوامل تأثیرگذار بر ذهن مردم این است که محصول مورد استفاده شان با محیط زیست سازگار باشد . از آنجایی که این لیوان ها از پلاستیک یا فوم تشکیل نشده اند ، خطری برای طبیعت محسوب نمی شوند . 
این لیوان های یکبار مصرف کاغذی که از جنس پلی اتیلن ساخته می شوند ، به راحتی قابل بازیافت هستند . 

٢-در دسترس و بی دردسر : 
لیوان های یکبار مصرف کاغذی بسیار برای استفاده راحت هستند به دلیل این که هم سبک وزن اند و هم نیاز به شست و شو ندارند ؛ علاوه بر این استرس شکسته شدن لیوان های شیشه ای را نیز از بین می برند . 

٣-سالم و مطمئن : 
اگر لیوان های یکبار مصرف کاغذی را با نوع پلاستیکی آن مقایسه کنید متوجه می شوید که این لیوان ها هم برای مایعات داغ و هم سرد کاملاً قابل اطمینان هستند ، نه مواد سمی تولید می کنند و نه طعم بدی به نوشیدنی می دهند . 

٤-تنوع : 
این لیوان های یکبار مصرف کاغذی به دلیل ساخته شدن از کاغذ ، این قابلیت را دارند که به هر طرح و رنگ و سایزی تولید شوند که این ویژگی حائز اهمیتی می باشد . 

٥-تبلیغات : 
به دلیل تنوعی که این لیوان های یکبار مصرف کاغذی دارند ، به راحتی میتوانند به یک تبلیغ کننده ی تأثیر گذار تبدیل شوند ، شرکت های مختلف با چاپ نام برند و اطلاعات کوتاهی از حرفه و راه های ارتباطی شان روی این لیوان ها ، خودشان را به بازار مخاطب معرفی می کنند و قطعاً این روش یکی از مؤثر ترین راه های تبلیغات است . 


شرکت ملیوان ، تولید کننده ی انواع ظروف یکبار مصرف کاغذی (لیوان های کاغذی در چندین سایز مختلف "٧٠ سی سی ، ٢٢٠ سی سی ، ٣٦٠ سی سی " ، لیوان های دسته دار ، در دار، چای دار ، کافی دار و دمنوش دار ، بشقاب ها و پیش دستی های کاغذی "دایره ای ، مربعی. مستطیلی " ، کاسه های کاغذی و ... ) آماده ی همکاری و ارائه ی خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد .

تبلیغات روی لیوان های کاغذی :

٠ تبلیغات روی لیوان یکبار مصرف یکی از بهترین راه های معرفی برند شرکت شما می باشد .
٠ پیام تبلیغاتی شما به معنای واقعی کلمه در دستان بازار هدف شما قرار می گیرد . 
٠ لیوان های یکبار مصرف فضای مناسبی را علاوه بر نام برند برای نام وب سایت شرکت ، نام کاربری ایستاگرام شرکت و غیره ایجاد می کند .
٠ تحقیقات نشان داده که تبلیغات روی لیوان های یکبار مصرف کاغذی بالغ بر ٩٨٪‏ مورد توجه قرار می گیرند . 
٠ تبلیغات روی لیوان کاغذی در مقایسه با تبلیغات دیگر ارزان تر و تأثیرگذارتر هستند پس یکی از مناسب ترین روش های تبلیغات به حساب می آیند . 
٠ یکی از مهم ترین دلایل تأثیرگذاری قابل توجه تبلیغات روی لیوان های یکبار مصرف کاغذی این است که این لیوان ها به طور متوسط بین ١٠-١٥ دقیقه در دست های افراد هستند و احتمال دیده نشدن آنها بسیار کم است .
٠ با این نوع تبلیغات پیام شما بصورت هدفمند در فاصله ی چند سانتی متری مشتری قرار می گیرد . 
٠ در واقع لیوان های یکبار مصرف کاغذی تبدیل به بیلبورد های کوچک تبلیغاتی می شوند که در گردهمایی ها ، مسیر کافی شاپ تا محل کار، ورزشگاه ها ، جشن ها و ... در معرض توجه قرار می گیرند .