شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در صبح روزهای کاری خود فرصت زیادی برای صرف صبحانه نداشته باشید یکی از مواردی که می تواند وقت شما را بگیرد دم کردن چای است، برای طی شدن فرایند دم کردن چای زمانی بین نیم ساعت الی ۴۰ دقیقه مورد نیاز است که این زمان با توجه به وقت محدودی که بسیاری از کارمندان در صبح روز های کاری دارند بسیار زیاد است. از این رو است که برخی از کارخانجات تولید لیوان و چای با همکاری با هم اقدام به تولید محصول جدیدی به نام لیوان کاغذی چای دار نموده اند.

لیوان کاغذی چای دار چیست
لیوان کاغذی چای دار نوعی از لیوان کاغذی است که چند سالی است وارد بازار شده است و با هدف صرفه جویی در وقت شاغلین مورد استفاده قرار میگیرد. در انتهای این نوع لیوان نوع خاصی از چای سیاه و یا سبز قرار دارد که برای دم کشیدن آن تنها کافی است مقداری آب جوش به آن اضافه شود تا بتوان در کمتر از دو دقیقه یک چای داغ و لذیذ داشته و از میل نمودن آن لذت ببرید.

طرز تهیه لیوان کاغذی چایدار
برای آنکه بتوان لیوان کاغذی چایدار تهیه نمود لازم است تا با استفاده از دستگاه های مخصوص ابتدا لیوان طراحی و ساخته شود، در ادامه چای به انتهای آن اضافه شده و در نهایت برای حفظ چای در انتهای لیوان یک روکش توری مانند بر روی چای و در انتهای لیوان قرار داده می شود تا از خارج شدن چای از لیوان در اثر جا به جایی جلوگیری شود.

مزایای استفاده از لیوان کاغذی چای دار
همانطور که گفته شد بسیاری از افرادی که شاغل هستند لازم دارند تا در صبح به سرعت حاضر شده، صبحانه را میل نموده و عازم محل کار خود شوند. دم نمودن چای یکی از وقتگیر ترین اعمالی است که هر صبح می تواند زمان زیادی را از شاغلین بگیرد از این رو بسیاری از شاغلین در حال حاضر از لیوان کاغذی چای دار استفاده می کنند این کار سبب می شود تا برای آماده شدن چای تنها دقایقی صرف جوش آمدن آب کرده باشید و در مدت زمان کوتاهی صبحانه خود را به همراه چای تازه دم میل نموده و پس از آن به محل کار خود روید.

قیمت لیوان کاغذی چای دار
یکی از سوالاتی که بسیاری از مشتریان ملیوان در رابطه با آن از کارشناسان ما سوال می پرسند در رابطه با قیمت این دسته از لیوان کاغذی است. در رابطه با پاسخ به این سوال می توان اینطور گفت که ملیوان به عنوان یکی از برترین و بزرگترین گروه های تولید کننده لیوان کاغذی در ایران شناخته می شود و از این رو است که قیمت محصولات با توجه به حجم سفارش شما میتواند متغیر باشد از این رو توصیه میکنیم تا برای دریافت قیمت لیوان کاغذی چای دار و همچنین ثبت سفارش خرید لیوان کاغذی چای دار با شماره های موجود بر روی وب سایت ملیوان تماس حاصل فرمایید.