بسیاری از ما در طول زندگی برگزاری مراسم و جشن های مختلفی را بر عهده داریم، پذیرایی از مهمانان یکی از جمله اصلی ترین بخش های برگزاری جشن و مراسمات مختلف به شمار می رود. پذیرایی از مهمانان خود به چندین بخش پذیرایی با آب، آبمیوه ، چایی و …، پذیرایی میوه و شیرینی و غذا تقسیم بندی می شود. در صورتی که قصد داشته باشید تا در سطح ویژه ای از مهمانان خود پذیرایی کنید و یا صاحب برندی هستید که مایلید تا از این فرصت برای معرفی بیشتر برند خود استفاده کنید می توانید از لیوان دو جداره کاغذی برای پذیرایی آب ، آبمیوه و چایی مهمانان استفاده کنید.

مزایای استفاده از لیوان کاغذی دو جداره
استفاده از لیوان کاغذی دو جداره برای پذیرایی از مهمانان دارای مزایای بسیار زیادی است که از جمله آنها می توان به آلودگی کمتر نسبت به لیوان های پلاستیکی اشاره نمود. اما این تنها مزیتی که این لیوان ها از آنها بهره مند هستند نخواهد بود زیرا در صورتی که شما از لیوان کاغذی دو جداره برای پذیرایی چای مهمان استفاده کنید به دلیل ضخامت مناسبی که این لیوان ها دارند دست مهمانان کمترین حرارت را احساس خواهد نمود.

از جمله مهمترین مزیتی که استفاده از لیوان دو جداره برای پذیرایی دارد را می توان در زمینه تبلیغات دانست، شما می توانید لوگو و یا نوشته های مد نظر خود را بر روی این لیوان ها چاپ کرده تا مهمانان در هنگام سرو نوشیدنی با برند شما بیش از پیش آشنا شوند.

استفاده از فرصت تبلیغات بر روی لیوان کاغذی
در این مواقع این کار سبب می شود تا برند شما بهتر شناخته شود و همچنین ممکن است در صورتی که مراسمی که قصد برگزاری آنرا دارید تنوع بالایی در میان مشاغل حضار وجود داشته باشد افراد و یا نمایندگانی از شرکت های مختلف که به کالا و یا خدمات شما نیازمند هستند با شما آَشنا شده و قصد ایجاد بستری برای همکاری بیشتر را با شما داشته باشند.

استفاده از لیوان کاغذی دو جداره و لیوان کاغذی سه جداره که بر روی آن نام و نشانه برند خاصی قرار داشته باشد یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغاتی است که بسیاری از برند های حاضر در بازار به خصوص برند های فعال در بخش چای و نوشیدنی از آن استفاده می کنند تا بتوانند تست محصولات خود را در کنار معرفی برند قید شده شان بر روی لیوان به دست مصرف کننده و خریداران برسانند.

طریقه چاپ آرم و نشان بر روی لیوان کاغذی دو جداره
برای اینکه بتوانید نسبت به چاپ آرم و نشان مورد نظر خود بر روی لیوان کاغذی دو جداره اقدام نمایید لازم خواهید داشت دستگاه حرفه ای که این کار را برای شما انجام میدهد را در اختیار داشته باشید، با توجه به حجم و ابعاد بسیار بزرگی که این دستگاه ها دارند و همچنین هزینه خرید بسیار بالای آنها مطمئنا خرید این دستگاه ها در صورتی که حرفه تخصصی شما چاپ لیوان کاغذی دو جداره نباشد برای شما به صرفه نخواهد بود از این رو می توانید نسبت به ثبت سفارش چاپ آرم و نشان خود بر روی لیوان کاغذی دو جداره در تعداد مد نظر خود اقدام نمایید.

ملیوان یکی از آن دسته از گروه های چاپ آرم و نشان بر روی لیوان حرفه ای است که شما می توانید کلیه امور چاپ تبلیغات بر روی لیوان خود را به آن بسپارید، از جمله ویژگی های همکاری با این تیم حرفه ای می توان به استفاده از لیوان های با کیفیت در کنار استفاده از مواد اولیه مرغوب برای چاپ طرح مورد نظر شما بر روی لیوان اشاره نمود.

لیوان های به کار گرفته شده توسط ملیوان استاندارد های لازم بهداشتی را دریافت نموده اند و چاپ قرار داده شده بر روی آنها نیز از نوع بسیار با کیفیت بوده که دچار خط و خش و ریزش رنگ پس از گذشت مدت زمان مختلف نخواهد شد.

به دلیل شیوع ویروس کرونا, خدمات اغلب کافه ها به شکل بیرون بر ارائه می شود. به همین دلیل انواع لیوان دوجداره جایگزین ماگ های بزرگ و رنگی کافه ها شده است. البته این لیوان ها نیز دارای اندازه های متنوعی هستند.اما آیا می دانید لیوان دوجداره یعنی چی؟

معرفی لیوان دوجداره
لیوان های دوجداره که بیشتر برای سرو انواع قهوه در کافی شاپ ها یا آبمیوه فروشی ها استفاده می شود, از دو لایه لیوان کاغذی درست می شود که بین این دو لایه کاغذ, هوا قرار دارد.

این هوایی که بین دو لایه کاغذ پر می شود سبب عایق شدن لیوان شده و د رنتیجه از سوختن دست شما جلوگیری می کند. علاوه بر این محتوی داخل لیوان دوجداره به نسبت لیوان های تک جداره دیرتر سرد می شود.

انواع لیوان دوجداره
همانطور که گفتیم لیوان های دوجداره دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه معرفی خواهیم کرد:

لیوان دوجداره پیرکسی
لیوان های پیرکس معمولا شکستنی هستند , بنابراین برای حفاظت بیشتر در اطراف آنها یک قالب پلاستیکی قرار می دهند. لیوان های دوجداره پیرکس معمولا مصارف شخصی و خانگی دارند.

لیوان دوجداره پلاستیکی
لیوان دوجداره پلاستیکی به علت استحکام بالایی که نسبت به سایر لیوان های دوجداره دارد, ماندگارتر است. لیوان دوجداره پلاستیکی به نسبت سایر مدل ها سبک تر است و به دلیل وزن کمی که دارد مورد پسند کوهنوردان است. این لیوان ها یه مدت یک ساعت گرما و به مدت دو ساعت سرمای مایعات را حفظ می کنند.

لیوان دوجداره کاغذی
این لیوان ها که به بیرون بر معروف هستند معمولا در کافی شاپ ها یا آبمیوه فروشی ها استفاده می شوند. قابلیت طراحی و چاپ بر روی لیوان دوجداره کاغذی وجود دارد و در اندازه های متنوعی تولید می شود, بنابراین می توان لوگو یا برند مخصوص به خود را روی آن چاپ کرد.