لیوان کاغذی یکی از جمله وسایل پذیرایی است که بیشتر در مراسم و جشن ها از آن استفاده می شود. از جمله مزایای استفاده از این نوع از لیوان یکبار مصرف بودن آن در کنار عدم نیاز به جمع آوری و شست و شو اشاره نمود، این در حالی است که یکی از جمله اصلی ترین ویژگی هایی که لیوان های کاغذی از آن برخوردار هستند قابلیت تبلیغاتی آنهاست، در صورتی که شما دارای برند و نشان تجاری در زمینه های مختلفی هستید استفاده از لیوان کاغذی تک جداره برای تبلیغات شما می تواند یک پیشنهاد کم هزینه و در عین حال پر سود باشد.

انواع لیوان کاغذی تک جداره
همانطور که گفته شد استفاده از لیوان کاغذی تک جداره یکی از انواع لوازمی است که می توان از آن برای پذیرایی از مهمانان در مراسمات مختلف استفاده کرد، لیوان کاغذی تک جداره خود دارای انواع مختلفی است که می توانید بسته به نیاز از انواع لیوان کاغذی برای پذیرایی از مهمانان مورد نظر خود استفاده نمایید. از جمله انواع لیوان کاغذی تک جداره می توان به لیوان تک جداره ۶۴۰ سی سی ، ۴۸۰ سی سی ، ۳۶۰ سی سی ، ۲۲۰سی سی، ۱۸۰ سی سی ، ۱۲۰ سی سی ، ۱۱۰ سی سی و ۷۰ سی سی اشاره نمود.

هزینه لیوان کاغذی تک جداره
یکی از سوالاتی که بسیاری از مشتریان در زمینه خرید لیوان کاغذی تک جداره دارند در رابطه با هزینه لیوان کاغذی تک جداره است و مایلند تا در رابطه با شرایط و هزینه های خرید لیوان تک جداره اطلاعات بیشتری به دست آورند. در رابطه با هزینه های خرید لیوان کاغذی از نوع تک جداره می توان اینطور گفت که با توجه به اینکه لیوانی با چه سایزی را سفارش دهید و اینکه چه تعداد لیوان تک جداره سفارش دهید سفارش دهید می تواند بر روی قیمت نهایی لیوان های کاغذی خریداری شما تاثیرگذار باشد.

خرید لیوان کاغذی تک جداره
ملیوان به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان و فروشندگان لیوان های کاغذی تبلیغاتی در ایران شناخته می شود و با قیمتی بسیار مناسب قادر است تا در تعداد بسیار زیاد لیوان کاغذی تبلیغاتی مورد نیاز شما را تولید نماید از این رو در صورت تمایل به خرید لیوان کاغذی تک جداره از ملیوان می توانید همینک با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته و نسبت به ثبت سفارش خرید لیوان کاغذی خود اقدام نمایید.